Makita TD110DSAE Aku rázový šroubovák Li-ion CXT 10,8/12V/2,0Ah (TD110DSAE)
Kód: 9910581
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení
Makita TD110DSAE Aku rázový šroubovák Li-ion CXT 10,8/12V/2,0Ah
Detailní informace
Detailní popis produktu
Kompaktní rázový šroubovák a akumulátorem Li-ion 10,8V/2,0 Ah
Upnutí šestihran 1/4"
Silný utahovací moment 110 Nm
Elektronický vypínač, elektrická brzda, L/P chod
Ergonomicky tvarovaná pogumovaná rukojeť
LED osvětlení pracovní plochy
Elelektronická ochrana akumulátoru/li>
V přepravním kufru se dvěma akumulátory a nabíječkou
Technické parametry
Otáčky naprázdno 0-2600 min-1
Počet úderů naprázdno 0-3500 min-1
Max. utahovací moment 110 Nm
Standardní šroub M5 - M12
Upnutí / velikost vrtáku šestihran 1/4"
Akumulátor Li-ion 10,8V/2,0 Ah
Hmotnost 1,0 kg
Rozměry (DxŠxV) 153 x 66 x 204 mm