Bosch GAS 35 L AFC Professional (0.601.9C3.200) (0.601.9C3.200)
Kód: 9907570
Do týdne
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Mobilní vysavač na mokré a suché sání s automatickým čištěním filtru, 1200W, 23l
Detailní informace
Detailní popis produktu
Bosch GAS 35 L AFC
Mobilní vysavač na mokré a suché sání s automatickým čištěním filtru
Možnost nacvaknutí L-BOXXu představuje praktické řešení pro transport a uložení při mobilním použití
Trvalá sací síla pro nepřetržitý postup práce díky automatickému čištění filtru (AFC)
Nejlepší výsledky odsávání díky vysoce výkonné 1 200W sací turbíně s velmi vysokým podtlakem až 254 Mbar
Technické údaje
Jmenovitý příkon 1.200 W
Hmotnost 12,2 kg
Objem zásobníku brutto 35 L
Objem zásobníku netto 23 L
Čistý objem nádržky na vodu 19.2 L
Třída prachu – vysavač na suché a mokré sání L
Třída prachu L
Rozměry nářadí (šířka) 450 mm
Rozměry nářadí (délka) 515 mm
Rozměry nářadí (výška) 575 mm