Bosch AdvancedVac 20 (0.603.3D1.200) (0.603.3D1.200)
Kód: 9898731
Skladem (3 ks)
Možnosti doručení
Vysavač 1200W, suché/mokré vysávání. Automatické spouštění a vypínání při používání s elektrickým nářadím. Odtokový ventil umožňuje efektivní odčerpání velkého objemu vody.
Detailní informace
Detailní popis produktu
Pokořte všechny nečistoty, suché i mokré, snadno a rychle
Odklízí prach a piliny z dílny i mokré materiály
Automatické spouštění a vypínání při používání s elektrickým nářadím
Odtokový ventil umožňuje efektivní odčerpání velkého objemu vody
Ideální na odfukování listí a nečistot z těžko přístupných míst
Antistatická hadice minimalizuje elektrické výboje
Technické údaje
Sací výkon 300 Airwattů
Jmenovitý příkon 1.200 W
Max. průtok vzduchu (turbína) 70 l/s
Max. podtlak (turbína) 260 mb
Objem nádržky 20 L
Hmotnost 7,6 kg
Funkce
Automatika pro dálkové ovládání
Zásuvka na horní části
Funkce foukání
Odtokový ventil
Antistatický systém
Informace o hluku a vibracích
Hladina akustického tlaku 78 dB(A)
Nepřesnost K 3 dB
Obsažené příslušenství
2,2m hadice, O 35 mm, antistatická
2 609 256 F30
2× sací trubka, každá 0,5 m, O 35 mm