MSI MAG CoreLiquid A13 360 WHITE (306-7ZW6E27-C24)
Kód: 162029
Do týdne
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Vodní chladič, pro CPU, pro Intel i AMD, 3× 120mm ARGB ventilátor, socket 1700, 1851, AM5, AM4, bílý
Detailní informace
Detailní popis produktu
MSI MAG CoreLiquid A13 360 WHITE
Vodní chladič určený pro chlazení široké škály procesorů. Vyznačuje se vysokou kvalitou, výkonem a spolehlivostí. Disponuje třemi 120 mm velkými ventilátory s ARGB podsvícením a čerpadlem. Odolné opletené hadice jsou dlouhé 390 mm a díky dostatečně širokému průměru zaručují plynulý průtok chladicí kapaliny.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Určení chladiče: pro CPU
Typ chladiče: vodní
Podporované sockety:
Intel: LGA 1700, 1851
AMD: AM5, AM4
Velikost ventilátoru: 3× 120 mm
Rychlost ventilátoru: 500–2000 ot./min
Hlučnost: max. 31,1 dBA
Délka hadice: 390 mm
Rozměry: 394 × 119,6 × 27 mm
Rozměry chladicího bloku: 70,9 × 69,3 × 56,98 mm