CyberPower Rack ATS Metered, 1U, 16A, (8)C13 (2)C19, IEC-320 C20 (2) (PDU24005)
Kód: 160688
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Rozvodná jednotka CyberPower ATS Metered 1U, 16A, 8× C13, 2× C19, duální vstup C20. Zajišťuje automatické přepnutí napájení a sledování zátěže.
Detailní informace
Detailní popis produktu
Rozvodná jednotka ATS PDU
Podrobnosti
Model PDU24005
Funkce Metered
Fáze (Vstup/výstup) 1:1
Vstup
Maximální vstupní proud 16 A
Jmenovité vstupní napětí 200 - 240 Vac
Vstupní kmitočet 50 / 60 Hz
Typ vstupu IEC-320 C20 (2)
Délka napájecího kabelu 3,05 m
Výstup
Výstupní kmitočet 50 / 60 Hz