HIKOKI FDV16VB2U3Z Vrtačka s příklepem (FDV16VB2U3Z)
Kód: 174734
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení
Vrtačka s příklepem, Jmenovitý příkon: 550 W, otáčky: 2900 /min, max. O vrtání beton: 16 mm (5/8"), ocel: 13 mm (1/2"), dřevo: 25 mm (1"), délka kabelu: 2,5 m.
Detailní informace
Detailní popis produktu
Reverzibilní režim pomocí tlačítka
Ergonomická měkká rukojeť pro optimální snadné použití bezpečnou a pohodlnou manipulaci
Technické parametry:
Jmenovitý příkon: 550 W
Otáčky: 2900 /min
Kapacita vrtání beton: 16 mm (5/8")
Kapacita vrtání ocel: 13 mm (1/2")
Kapacita vrtání dřevo: 25 mm (1")
Délka kabelu: 2,5 m
Rozměry: 289 x 198 x 67 mm