HIKOKI DH24PMHWSZ Příklepová vrtačka (DH24PMHWSZ)
Kód: 174741
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Kombinované kladivo SDS-Plus, příkon: 730 W, síla úderu: 2,7 J, otáčky na prázdno: 1 050 ot/min, počet úderů: 39 500 min, hmotnost: 3,0 kg.
Detailní informace
Detailní popis produktu
Vrtání do dřeva, kovu, betonu, kamene, cihel a lehké sekání
Uchycení SDS Plus
Elektropneumatický příklep
Bezpečnostní spojka
Plynulá regulace otáček
Výměnná hlava
Soft-touch rukojeť
Auto-stop
L/P chod
Antivibrační systém UVP
Technické parametry:
Příkon: 730 W
Síla úderu: 2,7 J
Otáčky na prázdno: 1050 ot/min
Počet úderů: 39500 min
Vrtací korunka: 50 mm
Celková délka se sklíčidlem SDS plus: 382 mm
Max. vrtací prům.do betonu: 3,4 - 24 mm
Max. vrtací prům.v oceli: 13 mm
Max. vrtací prům.ve dřevě: 32 mm