HIKOKI DV18DDWPZ (5,0Ah) Aku bezuhlíkový příklepový vrtací šroubovák (DV18DDWPZ)
Kód: 9958601
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Detailní informace
Detailní popis produktu
Aku vrtačka - šroubovák 18V, 2x5,0Ah, HitBOX
Bezuhlíkový motor
Lehká konstrukce
Automatická brzda
Rychlosklíčidlo
Rukojeť softgrip
22 pozic nastavení utahovacího momentu
LED osvětlení součástí těla
Technické parametry:
Vrtací prům. v oceli 13 mm
Vrtací prům. cihla 13 mm
Vrtací prům. ve dřevě 36 mm
Max. velikost vrutu 6 mm
Max. prům šroubu 6 mm
Napětí baterie 18 V
Otáčky naprázdno vysoké 0-1700/min
Otáčky naprázdno nízké 0-440 /min.
Počet úderů (nízké/vysoké) 0-6600/0-25500
Upínací otvor sklíčidla 1,5-13 mm
Max. utahovací moment 55 Nm
Celková délka 170 mm
Hmotnost 1,4 kg
Součást balení:
2x 5,0 Ah baterie
Nabíječka
kufr Hitbox
Parametry:
Napětí akumulátoru 18 V
Kapacita akumulátoru 5 Ah
Počet akumulátorů 2
Max. krouticí moment (tuhý/měkký)(Nm) 55,26
Otáčky 1. chod (ot/min) 440
Otáčky 2. chod (ot/min) 1700
Max. průměr vrtání, dřevo 36 mm
Max. průměr vrtání, ocel 13 mm