ACER Extensa 14 Black (EXO14-71-54VZ) (NX.EJMEC.001) (NX.EJMEC.001)
Kód: 171780
Do týdne
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
notebook, Intel Core Ultra 5 115U, RAM 16GB LPDDR5, 512GB SSD PCIe NVMe, 14" 1920x1200 IPS 300nits antireflex., integr. graf., Windows 11 Home
Detailní informace
Detailní popis produktu
Acer Extensa 14 (EXO14-71-54VZ)
* klávesa Copilot (AI)
Operační systém: Windows 11 Home
Neurální procesor: Intel® AI Boost
Paměť: 16GB DDR5-4800
Počet slotů (celkem/volných): dva sloty DDR5 (2/1)
Pevný disk: 512GB PCIe NVMe SSD Gen3 PM4
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: microSD
Displej: 14" WUXGA (1920x1200) 16:10 antireflexní IPS, 300 nitů
Grafická karta: Intel Iris Xe Graphics 3 Core 48EU
Audio: 2x repro; 2x mikrofon
Webkamera: 2MP
Polohovací zařízení: TouchPad
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ne
Čtečka otisků prstů: ne
Síť: ne
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wifi 6 802.11ax 2x2 + BT 5.2)
Porty USB:
* 1x USB-C: USB 3.2 Gen2 (až 10Gb/s, podpora DisplayPort, napájení DC-in 20V/65W)
* 1x USB-C: USB 3.2 Gen2 (napájení DC-in 20V/65W)
* 2x USB 3.2 Gen1
Ostatní porty:
* 1x HDMI 2.1
* 1x RJ-45
* 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm)
* 1x bezpečnostní slot Kensington
TPM 2.0: ano
Baterie: 3článková, 55Wh Li-ion
Napájení: 65W USB-C AC
Barva: černá
Materiál: hliník
Hmotnost: 1,47kg
Záruka: 2 roky
Doplňkové parametry
Kategorie: Pracovní a kancelářské
Záruka: 24
EAN: 4711474604262
Barva: černá
Bluetooth: ano
Celková kapacita úložiště [GB]: 512
Čtečka paměťových karet: ano
Frekvence operační paměti [MHz]: 4800
Frekvence procesoru [GHz]: 1,5
HDMI: ano
Hloubka [cm]: 22,8
Hmotnost [kg]: 1,47
Kapacita SSD disku [GB]: 512
Model grafické karty: Intel Iris Xe Graphics
Model procesoru: Intel Core Ultra 5 115U
Počet HDMI: 1
Počet jader procesoru: 8
Počet USB 3.0 (USB-A): 2
Podsvícená klávesnice: ano
Procesorová řada: Core Ultra 5
RJ-45 port (LAN): ano
Rozlišení displeje [px]: FHD+ (1920 x 1200)
Sluchátkový výstup 3,5 mm: ano