ACER Aspire 16 Steel Gray (A16-71GM-76JL) (NX.J7BEC.001) (NX.J7BEC.001)
Kód: 173194
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení
notebook, Intel Core Ultra 7 155H, 16GB (2x8) DDR5, 1TB PCIe NVMe SSD, 16" WUXGA 1920x1200 intireflex. IPS 300 nits, graf. GTX 3050 6G, WiFi 6E, Thunderbolt 4, Copilot Key (AI), Windows 11 Home
Detailní informace
Detailní popis produktu
Acer Aspire 16 (A16-71GM-76JL)
* Acer Sense
* klávesa Copilot (AI)
Operační systém: Windows 11 Home
NPU: Intel® AI Boost
Paměť: 8GB DDR5 na desce + 8GB DDR5
Pevný disk: 1024GB PCIe NVMe SSD PM4
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Displej: 16" WUXGA (1920x1200) 16:10 antireflexní IPS, 60 Hz
Grafická karta: NVIDIA® GeForce RTX™ 3050, 6GB GDDR6
Web kamera: FHD USB TNR
Audio: 2x reproduktor; 2x mikrofon
Polohovací zařízení: Precision Touchpad
Klávesnice: bíle podsvícená s numerickým blokem
Čtečka otisku prstů: ano
Čtečka čipových karet: ne
Síť: GbE
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (WIFI 6E Intel 802.11ax 2x2 MU-MIMO + BT 5.3 LE Audio)
Konektory USB:
* 2x USB4® (40Gb/s/DisplayPort přes USB-C/Thunderbolt™4/USB nabíjení 5V; 3A/DC-in port 20V; 100W)
* 2x USB 3.2 Gen 1
Další konektory:
* 1x HDMI 2.1
* 1x RJ-45
* 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm)
* 1x bezpečnostní slot Kensington
Baterie: 65Wh Li-ion
Napájení: 100W USB-C AC adaptér
Barva: Steel Gray
Rozměry: 360,8x248,5x20,9mm
Hmotnost: cca 1,8kg
Záruka: 2 roky
Doplňkové parametry
Kategorie: Pracovní a kancelářské
Záruka: 24
EAN: 4711474275936
Barva: šedá
Bluetooth: ano
Celková kapacita úložiště [GB]: 1024
Čtečka otisků prstů: ano
Čtečka paměťových karet: ne
Frekvence procesoru [GHz]: 4,5
HDMI: ano
Hloubka [cm]: 25,01
Hmotnost [kg]: 1,49
Kapacita SSD disku [GB]: 1024
Model grafické karty: NVIDIA GeForce RTX 3050
Model procesoru: Intel Core Ultra 5 125H
Numerická klávesnice: ano
Počet HDMI: 1
Počet jader procesoru: 14
Počet Thunderbolt 4 (USB-C): 2
Počet USB 3.0 (USB-A): 2
Podsvícená klávesnice: ano
Procesorová řada: Core Ultra 5
RJ-45 port (LAN): ano
Rozlišení displeje [px]: FHD+ (1920 x 1200)
Sluchátkový výstup 3,5 mm: ano