Zyxel PoE12-90W Multi Gig 1/2,5/5/10Gb Single Port 90W PoE Injector (POE12-90W-EU0101F)
Kód: 175979
Do týdne
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Zyxel PoE+ Injector, Multi Gig 1/2,5Gb/10Gb Single Port 802.3bt PoE++, POE12-90W
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zyxel PoE12-90W Multi Gig 1/2,5/5/10Gb Single Port 90W PoE Injector
Vyšší rychlost sítě zvyšuje výkon sítě
*Omezená podpora pro Cat 6a s délkou kabelu až 30 metrů.
Větší budget na napájení napájí více zařízení PD
Model PoE12-30W splňuje požadavky standardu IEEE 802.3at PoE+, zatímco modely PoE12-60W a PoE12-90W splňují požadavky standardu IEEE 802.3bt PoE++ a poskytují budget PoE až 30 W, 60 W, resp. 90 W. Zajišťují interoperabilitu a kompatibilitu s ostatními zařízeními podporujícími standard PoE.