Ingco CGGLI2001 AKU tavná pistole bez baterie a nabíječky (CGGLI2001)
Kód: 6899091
Skladem (4 ks)
Možnosti doručení
Akumulátorová tavná pistole, napětí 20V, lepící kapacita 13-18g/min, doba zahřívání 60s, průměr tyčinky 11,2mm.
Detailní informace
Detailní popis produktu
Doba aktivace je 1minuta, lepící kapacita 15-18g/min., průměr tavné tyčinky je 11,2mm.
Nepřítomnost napájecího kabelu poskytuje svobodu a komfort při práci a manipulaci s nářadím.
Skvěle doplňuje zahradní nářadí pro řadu P20S.
Napětí: 20V
Lepící kapacita: 15-18 g/min
Doba zahřátí: 60 s
Průměr tavné tyčinky: 11,2 mm
Balení obsahuje:
3ks 150mm tyčinek
Baterie a nabíječka se prodávají samostatně.
Typ baterie 2.0Ah P20S
Typ nabíječky 2.0A P20S