TOOLCRAFT Kreativní pájecí pero Multi-Tool MD-30WBPP (192729)
Kód: 9146609
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Detailní informace
Detailní popis produktu
Použití:
· Kutilství
· Ruční práce
· Hobby
· Modelářství
Rozsah teplot (vypalovací hrot, vyp. raznice): 500 až 580 °C
Rozsah teplot (Řezání za horka): 220 až 280 °C
Rozsah teplot (pájení): 470 až 530 °C
Délka kabelu: 1,5 m
Technické parametry
Teplota (min.) +220 °C
Teplota (max.) +580 °C
Hmotnost 170 g
Vnější O 29 mm
Výkon (max.) 30 W
Vnější délka 172 mm
Provozní napětí 230 V