Patona nabíječka pro Foto Panasonic DMW-BLG10E, slim, USB (PT151655)
Kód: 8990655
Do týdne
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Detailní informace
Detailní popis produktu
Rychlonabíječka Slim- nabíjení pomocí USB kabelu
Nabíječka indikuje pomocí LED diody provoz.
Je vybavena ochrannou proti přehřátí a přebíjení.
Vstup: DC 5V / 1,0A
Výstup: DC 8.4V / 500mA