Ingco HUK180225 Nůž odlamovací sada 22d (HUK180225)
Kód: 6899307
Skladem (20 ks)
Možnosti doručení
Nůž odlamovací sada 22d
Detailní informace
Detailní popis produktu
Nůž odlamovací sada 22 ks 180 mm, rukojeť je vyrobena z hliníku, lze nastavit více poloh, uzamykatelné čepele 18 mm x 100 mm, 61 x 19 mm, vč. 10 ks čepelí SK5