Conexpro GNT-P1008G6-F, Venkovní PoE switch, 8x LAN, 8x PoE (GNT-P1008G6-F)
Kód: 147964
Do týdne
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
NE Conexpro GNT-P1008G6-F, Venkovní PoE switch, 8x LAN, 8x PoE
Detailní informace
Detailní popis produktu
Gigabitový PoE switch ukrytý spolu se zdrojem ve venkovním šasi, krytím IP65, bez managementu s 8x Gigabit porty je ideální PoE switch pro venkovní instalace a napájení až 8 zařízení (kamer / Wi-Fi AP). Switch nabízí tichý bezventilátorový chod, 8x 10/100/1000 Mbps z čehož všech 8 portů podporuje funci PoE (802.3af/at, 30 W / port, port č.1 a 2 podporuje dokonce 802.3af/at/bt - 60 W / port) s celkovým PoE budgetem 120 W a napájením přes 230V AC konektor díky věstavěnému zdroji. Celé venkovní šasi lze přidělat na zeď, případně na stožár kovovými stahovacími pásky.
Klíčové vlastnosti
(8) 10/100/1000 Mbps LAN
230V AC napájení
(6) 802.3af/at PoE (30 W / port) + (2) 802.3af/at/bt PoE (60 W / port)
PoE budget 120 W
Plastové šasi s IP65
Tichý chod bez ventilátorů
PoE watchdog
Rozměry 310 x 260 x 100 mm