TFA nástěnné hodiny 60.3050.01 - černé (TFA60.3050.01)
Kód: 9231799
Do týdne
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
nástěnné hodiny, tichý chod, 12 a 24 hod. ukazatele času, plastový rám, skleněný kryt, průměr 305 mm, hloubka 38 mm, hmotnost 462 g, barva černá
Detailní informace
Detailní popis produktu
Unikátní vlastností těchto hodin se skleněným rámem je zobrazení 12 i 24hodinového ciferníku. Velké černé číslice indikují čas v první polovině dne, zatímco menší červené odpovídají času v odpoledních a večerních hodinách. Správný čas tak budete mít vždycky přímo před sebou na jednoduchém a stylovém ciferníku. Díky plynulému chodu vteřinové ručičky jsou hodiny absolutně tiché a tím pádem vhodné i do ložnice nebo kanceláře. Vlastnosti a funkce Hodiny s tichým chodem Velmi dobře čitelný ciferník se skleněným krytem 12 i 24 hodinový ciferník Vhodné do ložnice, obýváku, kanceláří, čekáren, vestibulů, vstupních hal nebo jako dárek Technické informace Rozměry O 305 x 38 mm Hmotnost 462 g Napájení 1x 1,5V AA baterie (není součástí balení) Umístění K zavěšení na zeď Barva černá