Gembird Energenie 12V 9Ah baterie pro UPS (BAT-12V9AH)
Kód: 9312554
Možnosti doručení
náhradní baterie pro UPS, 12V 9Ah, terminály F2, vhodná do záložního zdroje a jiných zařízení
Detailní informace
Detailní popis produktu
Baterie vhodná např. do záložního zdroje, 12V 9 Ah
Rozměry: 151 x 65 x 94 mm, vč. konektorů 100 mm