Gembird Energenie 12V 7Ah baterie pro UPS (BAT-12V7AH)
Kód: 9312550
Možnosti doručení
náhradní baterie pro UPS, 12V 7Ah, terminály F2, vhodná do záložního zdroje a jiných zařízení
Detailní informace
Detailní popis produktu
Baterie vhodná např. do záložního zdroje, 12V 7 Ah
Rozměry: 151 x 65 x 93 mm, vč. konektorů 99 mm