Gembird Energenie 12V 5Ah baterie pro UPS (BAT-12V5AH)
Kód: 9312553
Do týdne
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
náhradní baterie pro UPS, 12V 5Ah, terminály F1, vhodná do záložního zdroje a jiných zařízení
Detailní informace
Detailní popis produktu
Baterie vhodná např. do záložního zdroje, 12V 5,0 Ah
Rozměry: 90 x 70 x 101 mm, vč. konektorů 107 mm