Conexpro baterie LiFePO4, 12.8V, 50Ah, Smart BMS, Bluetooth (LFP-12.8-50)
Kód: 135807
Do týdne
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Conexpro baterie LiFePO4, 12.8V, 50Ah, Smart BMS, Bluetooth
Detailní informace
Detailní popis produktu
LiFePO4 baterie značky Conexpro s výstupním napětím 12,8 V, kapacitou 50 Ah (640 Wh), až 5x delší životností než u olověné baterie, dvěma M6 konektory pro připojení k zařízení a inteligentním Battery Management Systémem (BMS) pro řízení nabíjení a poskytování informací pomocí Bluetooth. Baterie této řady je vhodná pro celou řadu použití, od nasazení k pohonu lodí a člunů, jako trvanlivý zdroj energie v karavanech, jachtách, ostrovních fotovoltaických systémech, elektromobilitě nebo v prostředí s nízkými teplotami.
Klíčové vlastnosti
Až 15x delší životnost cyklu a 5x delší kalendářní životnost než u olověné baterie
Větší kapacita – poskytuje až 100 % využitelné energie
O 60 % lehčí než olověné baterie
Schopnost plného vybití vysokou rychlostí
Nízké samovybíjení, které je nižší než 2 % celkové kapacity měsíčně
Dlouhá životnost cyklu - více než 3000 cyklů do 100 % hlubokého vybití
Inteligentní BMS s Bluetooth - řízení nabíjení a poskytování klíčových informací
Šetrné k životnímu prostředí - neobsahuje žádné toxické látky nebo těžké kovy
Napájení
Kapacita baterie: 50 Ah (640 Wh)
Výstupní napětí: 12,8 V
Maximální nabíjecí proud: 25 A
Maximální vybíjecí proud: 50 A
Fyzické parametry
Hmotnost: 6,3 kg
Rozměry (š x v x h): 197 x 170 x 165 mm