Seasonic PRIME PX-1600W Platinum ATX 3.0 (PRIME-PX-1600-ATX30)
Kód: 136446
Do týdne
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
zdroj ATX, 1600W, ATX 3.0, 80Plus Platinum, plně modulární, 135mm ventilátor, 2x 12VHPWR
Detailní informace
Detailní popis produktu
Klíčové vlastnosti
Certifikace 80 Plus Platinum
Minimální hluk ventilátoru - zapnutí až po překročení 40 % výkonu
Možnost napojení více GPU
Pozlacené konektory
12 let záruka
Se špičkovým výkonem 1600 W je zdroj Seasonic Prime PX-1600 ideální do pořádných strojů, ve kterých vyžadujeme maximální výkon a kvalitu provedení. Micro tolerance odchylek a bezventilátorový provoz do 40% výkonu; zaručí tichý a bezproblémový provoz, což z něj dělá ideální volbu pro ty nejnáročnější uživatele. Zdroj je díky vysokému výkonu a provedení skvělý pro setupy s více grafickými kartami.
Technické specifikace
Zdroj
Certifikace: 80 Plus Platinum
Maximální výkon: 1600 W
Rozměry: 210x150x86 mm
Modularita: Plně modulární
Druhy kabelů: Ploché černé
Operační teplota: 0 - 50 °C
MTBF: 150 000 hodin při 25 °C (vyjímaje ventilátoru)
Ochrany: OPP, OVP, UVP, OCP, OTP, SCP
Záruka: 12 let
Ventilátor
Velikost: 135 mm
Ovládání ventilátoru: Premium Hybrid Fan Control
Ložisko: Fluid Dynamic Bearing
Životnost: 50 000 hodin při 40 °C, 15 % - 65 % RH
Doplňkové parametry
Kategorie: nad 900W
Záruka: 144
EAN: 4711173878032
Barva: černá
Certifikace účinnosti: 80 PLUS Platinum
Formát zdroje: ATX
Hloubka [mm]: 210
Modulární kabeláž: Plně (full-modular)
Počet Molex: 3
Počet PCI-E 6+2pin: 6