85" LG 85QNED7EB3A (2026) (85QNED7EB3A)
Kód: 185951
Do týdne
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
LG 4K QNED TV 215 cm s 4K (3840×2160), procesorem a7 AI 4K Gen9 a 60Hz panelem s Direct LED podsvícením. Podpora HDR10 Pro a AI Sound Pro 20 W. HDMI, VRR (60 Hz), webOS Re:New (5 let), ThinQ AI, Magický ovladač MR26.
Detailní informace
Detailní popis produktu
LG 4K QNED TV, 215cm, 4K Ultra HD rozlišení (3840x2160), Procesor a7 4K AI Gen9, frekvence panelu až 60 Hz, Cinema HDR (HDR10 PRO, HLG PRO), AI HDR Remastering, FILMMAKER MODE, podsvícení Direct LED, široký barevný rozsah Dynamic QNED Color, 4K Super Upscaling, AI kontrola jasu, Smart home platforma ThinQ AI s podporou Matter (hlasový asistent – pouze podporované jazyky), podpora Hey Google, podpora Apple AirPlay 2 a HomeKit, podpora Copilot a Gemini, Vyhledávání hlasem, Ovládání TV hlasem (pouze podporované jazyky), Google Cast, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 3x HDMI, 1x USB, CI+, LAN, WiFi 5, DLNA, Bluetooth, HbbTV, Miracast, web prohlížeč, propojení s mobilem, eARC, AI Sound Pro (Virtual 9.1.2 Up-mix), zvuk 2.0 k 20 W, WOW Orchestra (reprodukce zvuku z TV a Sound Baru současně), připraveno pro Bluetooth surround, nahrávání TV, Funkce Always ready (Vždy připraven), Možnost připojení USB kamery, Herní režim, herní mód ALLM, HGiG, VRR (60 Hz), webOS Smart TV se službou Re:New program - aktuální systém po dobu 5 let, LG Shield - pokročilá ochrana dat, Magický ovladač MR26, VESA 400x400, Energetická tř. E.
Doplňkové parametry
Kategorie: nad 81" (nad 204 cm)