Eurocase MC MF-300B (P001036859300)
Kód: 139788
Skladem (5 ks)
Možnosti doručení
Micro Tower, 2x USB 3.0, 2x audio, bez zdroje
Detailní informace
Detailní popis produktu
Eurocase MC MF-300BPC skříň microATX
Formát základních desek: miniATX, microATX
Formát zdroje: standard ATX PSU
Černě lakované šasi z ocelového plechu 0,4mm
Konektory č.panelu: USB3.0 x 2 , HD Audio & Mic
Pozice HDD 2 x 3,5"
Pozice SSD 3 x 2,5"Rošiřující slot 4 x
Pozice pro FAN: Front: 120mm x 1 , Side: 120mm x 1 , Rear: 80mm x 1
Rozměr skříně: 180x350x300mm (Š x V x H)SpecifikaceVelikost SkříněVelikost SkříněMicro TowerPodporované velikosti základních desekVelikost základní deskymicro-ATX, Mini-ATXPozice pro disky3.5" Pozice2x2.5" Pozice3xRozšiřující slotyHorizontální4xPřední Vstup/Výstup KonektoryZvukové konektory2xUSB 3.02xPodpora ventilátorůPřední část1x 120 mmBoční část1x 120 mmZadní část1x 80 mmMaximální délka zdrojeATXVelikost a VáhaVelikost180 x 350 x 300 mm
Doplňkové parametry
Kategorie: Mini Tower
Záruka: 24
EAN: 8592522062731
Barva: černá
Formát zdroje: ATX
Hloubka [mm]: 300
Hmotnost [kg]: 2,5
Max. délka grafické karty [mm]: 200
Max. výška chladiče procesoru [mm]: 140
Perforované čelo: ne
Počet předinstalovaných ventilátorů: 0
Počet předních USB-A: 2
Počet předních USB-C: 0
Počet slotů 2,5": 3
Počet slotů 3,5": 2