MSI MAG PANO M100R PZ Black (306-7G24R25-HH9)
Kód: 184228
Do týdne
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Skříň, Mini tower, bez zdroje, mATX, 1× USB 3.0, 1× USB-C, 4× 120mm ARGB ventilátor, temperované sklo, černá
Detailní informace
Detailní popis produktu
MSI MAG PANO M100R PZ – kompaktní PC skříň pro rozjeté komponenty
Počítačová skříň MSI MAG PANO M100R PZ BLACK si vás získá svým elegantním vzhledem a možnostmi uspořádání vnitřního prostoru. Skříň v provedení Mini Tower díky svým kompaktním rozměrům nezabere příliš mnoho místa na vašem stole. Přesto disponuje potřebnou výbavou a možnostmi pro stavbu moderního počítače. Podporuje základní desky formátu Micro-ATX nebo integraci až 360mm dlouhého výměníku pro vodní chlazení.
Chybět nesmí průhledná bočnice z tvrzeného skla, která vám poskytne jasný vhled do celého systému. A že bude na co koukat. Uvnitř skříně MSI MAG PANO M100R PZ najdete čtveřici předinstalovaných 120mm ARGB ventilátorů. Samozřejmostí je přítomnost prachového filtru, který zamezuje vniknutí nečistot a v případě potřeby jej můžete snadnou vyjmout a očistit. Kutilové jistě ocení uspořádání kabelů a jednoduchou montáž.
Kvalitní počítačová skříň formátu Mini Tower nabízí jednu 2,5" pozici pro SSD disk a jednu 2,5"/3,5" pozici pro SSD nebo pevný disk. Skříň je vybavena průhlednou bočnicí a předním panelem, která spolu s ARGB podsvícením ventilátorů zajišťuje vytříbený design. Rychlou změnu podsvícení umožňuje přítomný ARGB rozbočovač pro 4 ventilátory a tlačítko ve spodní části bočnice. Zde se také nachází jeden port USB 3.0, jeden port USB-C, kombinovaný port sluchátek a mikrofonu i tlačítko napájení. Předinstalovány jsou tři 120mm ARGB ventilátory na boční straně a jeden 120mm ARGB ventilátor na zadní straně. Ve skříni je dostatek prostoru pro chladič CPU do výšky až 175 mm a grafickou kartu o délce až 390 mm. Důmyslné řešení umožňuje pohodlné umístění až 360 mm dlouhého výměníku vodního chlazení na horní straně. Potěší také přítomnost magnetického prachového filtru. Skříň je dodávána bez zdroje.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Provedení skříně: Mini Tower
Interní pozice: 1× 2,5", 1× 2,5"/3,5"
Kompatibilita základní desky: Micro ATX, Mini-ITX
Zdroj: bez zdroje
Rozměry: 440 × 405 × 235 mm