DEEPCOOL CH360 Digital, bílá (R-CH360-WHAPE3D-G-1)
Kód: 181888
Do týdne
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Skříň, Middle tower, bez zdroje, mATX, 2× 140 mm a 1× 120mm ARGB ventilátor, 1× USB-C, 1× USB 3.0, průhledná bočnice, mesh panel, displej, bílá
Detailní informace
Detailní popis produktu
DEEPCOOL CH360 DIGITAL – sledujte komponenty i provozní teploty
DEEPCOOL CH360 DIGITAL
Skříň formátu Middle Tower s průhlednou bočnicí a perforovaným předním panelem nabízí dvě 2,5" pozice pro SSD disky a dvě 3,5" pozice pro pevné disky. Na horním panelu se nachází USB-C port, USB 3.0 port a kombinovaný port sluchátek a mikrofonu. Skříň navíc nabízí integrovaný digitální displej, na kterém je možné zobrazit aktuální teploty, vytížení, nebo kombinaci těchto hodnot, a to v 5sekundových intervalech. Skříň je osazena dvěma ARGB ventilátory o velikosti 140 mm na přední straně a jedním ARGB ventilátorem o velikosti 120 mm na zadní straně. Důmyslné řešení umožňuje pohodlné umístění až 360 mm dlouhého výměníku vodního chlazení na přední straně. Ve skříni je dostatek prostoru pro chladič CPU do výšky až 165 mm a grafickou kartu o délce 320 mm. Zajisté potěší také integrovaná podpěra grafické karty. Skříň je dodávána bez zdroje. Součástí je sada magnetických prachových filtrů.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Provedení skříně: Middle Tower
Interní pozice: 2× 2,5", 2× 3,5"
Kompatibilita základní desky: Micro ATX, Mini-ITX
Zdroj: bez zdroje
Konektory na horním panelu: 1× USB 3.0, 1× USB-C, 1× kombinovaný port sluchátek a mikrofonu
Rozměry: 431 × 428 × 215 mm