ASUS TUF Gaming GT502 PLUS, černá (90DC0090-B19010)
Kód: 146024
Do týdne
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
case, Mid Tower, průhledná bočnice, 4x 120mm ARGB Fan, černá
Detailní informace
Detailní popis produktu
ASUS TUF Gaming GT502 PLUS
* přední a boční panel z tvrzeného skla
* vnitřní části GT502 PLUS jsou rozděleny do dvou komor
* podpora až 13 ventilátorů
* vertikální držák grafické karty
* odnímatelné boční panely pomocí skrytého tlačítka na zadní straně šasi
* odnímatelné tkané popruhy pro přenášení, které udrží až 30kg
Typ: Mid Tower
Podporuje základní desky: ATX, Micro-ATX, Mini-ITX
Pole pro disková úložiště: 4x 2,5"/3,5" Combo Bay
Počet rozšiřujících slotů: 8 (+3 vertikální)
Externí porty:
* 1x sluchátka/mikrofon
* 2x USB 3.2 Gen1
* 1x USB-C 3.2 Gen2x2
* (ovládací tlačítko LED)
Podpora pro přídavné chlazení:
* horní: chladič 120/140/240/280/360mm; ventilátor 3x 120mm/2x 140mm
* zadní: chladič 120mm; ventilátor 1x 120mm
* boční: chladič 120/240/360mm; ventilátor 3x 120mm
* pravá strana: chladič 120/140/240/280/360mm; ventilátor 3x 120mm/2x 140mm
* spodní: ventilátor 3x 120mm
Předinstalované ventilátory: 4x 120mm ARGB
Maximální výška chladiče CPU: 163mm
Maximální délka GPU: 400mm
Maximální délka PSU: 200mm
Vyjímatelné prachové filtry: horní, dno, pravá strana
Maximální prostor pro správu kabelů: 90mm
AURA Sync: ARGB
Barva: černá
Rozměry: 285*450*446mm
Hmotnost: 11kg
Doplňkové parametry
Kategorie: Midi Tower
Záruka: 24
EAN: 4711081800439
Barva: černá
Hloubka [mm]: 450
Hmotnost [kg]: 11,9
Max. délka grafické karty [mm]: 400
Max. výška chladiče procesoru [mm]: 163
Počet předinstalovaných ventilátorů: 4
Počet slotů 2,5": 4
Počet slotů 3,5": 4
Podporované formáty základních desek: Micro ATX, ATX, Mini ITX
Podporované velikosti ventilátorů [mm]: 120
Podporované velikosti vodního chlazení: 360mm radiátor