TFA bezdrátová meteostanice s barevným displejem 35.1150.01 SEASON (TFA35.1150.01)
Kód: 9231746
Detailní popis produktu
Jaké bude počasí?
Lokální předpověď počasí
Vlastnosti a funkce
Bezdrátový přenos teploty/vlhkosti na vzdálenost až 80 m (ve volném prostranství)
Měří vnitřní teplotu a vlhkost
Indikátory vývoje teploty/vlhkosti
Teplotní/vlhkostní alarm
Animovaná předpověď počasí - slunečno, polojasno, zatačeno, déšť, bouřky a sněžení
Obrázek krajiny se mění v závislosti na ročním období
Teplotní index
Rosný bod
Relativní atmosférický tlak
Vývoj tlaku za posledních 24 hodin
Ikona měsíční fáze.
Možnost nastavení časové zóny.
Možnost vypnutí/zapnutí zvuku tlačítek.
Možnost ručního nastavení času.
Možnost nastavení jednotek teploty (°C, °F) a tlaku (hPa, inHg).
Základnu lze postavit na podložku (3 různé sklony stojánku) nebo zavěsit.
Čidlo (TFA 30.3206.02) lze postavit na podložku nebo zavěsit.
Technická specifikace
Základna
Rozsah měření teploty
0 °C...37 °C (32 °F...99 °F)
Rozsah měření vlhkosti
10%...99% RH
Přesnost měření teploty
+/-1 °C v rozsahu 0 °C...50 °C
Přesnost měření vlhkosti
+/- 5 % v rozsahu 25%...95%
Napájení
3x AA 1,5V baterie (nejsou v balení)
AC adaptér 230 V AC / 5.0 V DC min. 150mA (je v balení)
Rozměry
175 x 32 (84) x 165 mm
Hmotnost
333 g (bez baterií)
Vysílač
TFA 30.3206.02
Rozsah měření teploty
-40 °C...60 °C (-40 °F...158 °F)
Rozsah měření vlhkosti
10%...99% RH
Přesnost měření teploty
+/-1 °C v rozsahu 0 °C...50 °C
Přesnost měření vlhkosti
+/- 5 % v rozsahu 20%...90%
Dosah
max. 80 m (ve volném prostranství)
Frekvence
433 MHz
Max. vysílací výkon
< 10mW
Napájení
2x AA 1,5V baterie (nejsou v balení)
Rozměry
40 x 21 x 130 mm