TFA 35.1083.54 - Meteostanice GAIA (TFA35.1083.54)
Kód: 9937664
Do týdne
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Detailní informace
Detailní popis produktu
LCD displej o rozměrech 62 x 110 mm s možností krátkodobého osvětlení LED diodami
velikost číslic na displeji – čas 10 mm, datum 4,5 mm, vnitřní a vnější teplota a vlhkost 10 mm, barometrický tlak 9 mm
hodiny řízené signálem DCF-77 s možností manuálního nastavení
12ti, nebo 24 hodinový formát zobrazení času
budík s funkcí opakovaného buzení (Snooze) po 5 minutách
4 animované ikony předpovědi počasí (slunečno, polojasno, oblačno, srážky)
šipky tendence vývoje počasí
indikace možnosti bouřek
možnost nastavení citlivosti předpovědi počasí v rozmezí 2 až 4 hPa (základní nastavení 2 hPa)
zobrazení absolutní, nebo relativní hodnoty barometrického tlaku
graf vývoje barometrického tlaku za uplynulých 24 hodin
zobrazení hodnoty barometrického tlaku v hPa, nebo inHg
měření vnitřní a vnější teploty a relativní vlhkosti
možnost kalibrace vnitřní a vnější relativní vlhkosti na hlavní jednotce
zobrazení teploty ve °C, nebo °F
zobrazení hodnoty rosného bodu
možnost použití jednoho bezdrátového čidla (je součástí dodávky)
bezdrátový přenos hodnot vnější teploty relativní vlhkosti na frekvenci 433 MHz
barva stříbrná s černou
Bezdrátové čidlo - typ 30.3166
vlhkosti odolné, krytí IPX3
měření teploty a relativní vlhkosti
displej o rozměrech 31 x 9 mm, velikost číslic 7 mm
možnost postavení a zavěšení
barva bílá
Technické informace:
Rozsah měření vnitřní teploty / tolerance
0°C až +60°C ±1°C
Rozlišení vnitřní teploty
0,1°C
Rozsah měření vnější teploty / tolerance
-40°C až +65°C ±1°C
Rozlišení vnější teploty
0,1°C
Rozsah měření vnitřní rel. vlhkosti / tolerance
1% až 99% ±5% (možnost kalibrace)
Rozlišení vnitřní rel. vlhkosti
1%
Rozsah měření vnější rel. vlhkosti / tolerance
20% až 95% ±5% (možnost kalibrace)
Rozlišení vnější rel. vlhkosti
1%
Rozsah měření bar. tlaku / tolerance
919 až 1080 hPa, ±1,5 hPa
Rozlišení měření bar. tlaku
0,1 hPa
Čas východu a západu Slunce
ne
Graf
ano, tlaku za uplynulých 24 hodin
Fáze Měsíce
ne
Princip předpovědi počasí
ano, na základě změn bar. tlaku
Nastavení nadmořské výšky
Zobrazení bar. tlaku absolutního / relativního
ano / ano
Počet ikon předpovědi počasí
4
Dosah signálu bezdrátového čidla
až 100 m v otevřeném prostoru
Interval přenosu dat
48 s
Frekvence přenosu bezdrátových čidel
433 MHz
Počet kanálů
Paměť na max a min naměřené hodnoty
ano
Alarm horní a dolní meze teplot
ano
Alarm horní a dolní meze rel. vlhkosti
Další alarmy
alarm horní a dolní meze barometrického tlaku a rosného bodu
Indikace námrazy
Indikace možnosti bouřek
Index tepelné pohody
Zobrazení hodnoty rosného bodu
Datum
Čas
ano, řízený signálem DCF-77
Formát času
12/24 hodin
Budík
Opakované buzení (Snooze)
ano, po 5 minutách
Časová zóna
Rozměry displeje hlavní jednotky
62 x 110 mm
Velikost číslic
hlavní jednotka čas, vnitřní a vnější teplota a rel. vlhkost 10 mm, datum 4,5 mm, bar. tlak 9 mm
Osvětlení displeje hlavní jednotky
ano, krátkodobě zelenými LED diodami
Displej bezdrátového čidla
Rozměry displeje bezdrátového čidla
31 x 9 mm
Velikost číslic - bezdrátové čidlo
7 mm
Napájení hl. jednotka
3 ks baterií typ AA 1,5V (tužkové, nejsou součástí dodávky)
bezdr. čidlo
2 ks baterií typ AAA 1,5V (mikrotužkové, nejsou součástí dodávky)
Celkové rozměry
hl. jednotka 185 x 100 35 mm, bezdr. čidlo 91 x 70 x 32 mm