Eurocase měnič napětí DC/AC, 300W, USB (DC/AC-300W-12)
Kód: 9986861
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
měnič napětí DC/AC, 12V/230V, 300W, výstup USB
Detailní informace
Detailní popis produktu
Technické údaje
Vstupní napětí: 12V DC (svorky pro kabely)
Jmenovitý výkon: 300W
Výstup USB: ano
Průběh výstupního napětí: modifikovaný sinus
Rozsah vstupního napětí: 10 - 15V
Výstupní napětí: 220-230V AC/50Hz
Hmotnost měniče: 0,5kg
Rozměry měniče: 100x55x130mm
Hmotnost balení: 0,6kg
Rozměry balení: 165x60x150mm
(měnič osazen výstupní zásuvkou AC 230V univerzálního provedení umožňující připojení většiny celosvětově používaných vidlic)