Solight LED reflektor se sklopným stojanem, 50W, 4500lm, 4000K, kabel se zástrčkou, IP65 (WM-50W-FEQ)
Kód: 131771
Skladem (3 ks)
Možnosti doručení
Solight LED reflektor se sklopným stojanem, 50W, 4500lm, 4000K, kabel se zástrčkou, IP65
Detailní informace
Detailní popis produktu
světelný zdroj: 50W SMD LED
světelný tok: 4500lm
teplota chromatičnosti: 4000K (neutrální bílá)
sklopný stojan
životnost LED: 30.000 hodin
krytí: IP65 (Ochrana proti stříkající vodě, vhodné pro venkovní použití)
světelný kužel: 120°
užitečný světelný tok v úhlu 120°: 4500lm
index podání barev: CRi>80
energetická třída: F
napětí: AC 220V - 240V, 50Hz
přívodní šňůra: 1,5m
operační teplota: -30°C až +50°C
rozměry: 260 x 60 x 290 mm