Solight LED reflektor s vysokým stojanem, 100W, 9000lm, 4000K, kabel se zástrčkou, IP65 (WM-100W-FVQ)
Kód: 131772
Skladem (4 ks)
Možnosti doručení
Solight LED reflektor s vysokým stojanem, 100W, 9000lm, 4000K, kabel se zástrčkou, IP65
Detailní informace
Detailní popis produktu
světelný zdroj: 100W SMD LED
světelný tok: 9000lm
teplota chromatičnosti: 4000K (neutrální bílá)
vysoký teleskopický stojan
životnost LED: 30.000 hodin
krytí: IP65 (Ochrana proti stříkající vodě, vhodné pro venkovní použití)
světelný kužel: 120°
užitečný světelný tok v úhlu 120°: 9000lm
index podání barev: CRi>80
energetická třída: F
napětí: AC 220V - 240V, 50Hz
přívodní šňůra: 1,5m
operační teplota: -30°C až +50°C
rozměry: 800-1620 x 150 x 135 mm