BOSCH Čárový laser Sada PLL 360-1G (0.603.663.M01) (0.603.663.M01)
Kód: 175258
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Čárový laser s promítáním 360° vodorovné zelené čáry (4x lepší viditelnost) • Pracovní rozsah 30 m • Přesnost ± 0,4 mm/m • Samonivelace ± 4° • Integrovaný 3,6V/2,0 Ah Li-ion akumulátor s USB-C nabíjením • Funkce sklonu • Stativový závit 1/4"
Detailní informace
Detailní popis produktu
Čárový laser s promítáním 360° vodorovné čáry pro bezchybnou nivelaci celé místnosti. Využívá zelené laserové čáry pro až čtyřikrát lepší viditelnost. Nabízí přesnost plus nebo minus 0,4 mm/m a pracovní rozsah 30 m. Má integrovaný 3,6V Li-ion akumulátor s nabíjením přes USB-C.
Specifikace
Průměr pracovního rozsahu: 30 m
Projekce: 360° vodorovná čára
Barva laseru: Zelená
Přesnost: plus nebo minus 0,4 mm/m
Rozsah nivelace: plus nebo minus 4°
Doba samonivelace: 4 s
Stativový závit: 1/4"
Laserová dioda: 500 – 540 nm (třída laseru 2)
Akumulátor: 1 x 3,6 V Li-ion
Kapacita akumulátoru: 2,0 Ah
Doba nabíjení: 4 h (USB-C nabíjení v nářadí)
Hmotnost: 0,450 kg
Rozměry nářadí (D׊×V): 110 x 61 x 124 mm
Funkce: Samonivelace, Funkce sklonu (pro úhlopříčné čáry)
Balení obsahuje: 1× akumulátor BA 3,6V 2.0Ah, Stativ TT 120 (0 603 691 200), Taška