TFA 50.2006.60 CHEESECAKE - kuchyňská váha (TFA50.2006.60)
Kód: 9981500
Možnosti doručení
Váha je vysoká pouhých 15 mm. To znamená, že stále najde místo a to i v nejzaplněnější skříni.
Detailní informace
Detailní popis produktu
Váha je vysoká pouhých 15 mm. To znamená, že stále najde místo a to i v nejzaplněnější skříni. Nebo můžete jednoduše použít praktický nástěnný držák. Šířka váhy je ideálních 200 mm.
Vlastnosti
Váha s podsvíceným LCD displejem
Tenký design
Ovládání pomocí senzorových dotykových tlačítek
Energetická úspora díky automatickému vypnutí
Funkce dovažování (tárování)
Protiskluzový stojan se 4 gumovými podložkami
Možnost zavěsit na stěnu
Přesné vážení díky rozlišení 1 g
Technické parametry
Měřicí rozsah: 2 - 5199 g, 2 - 5199 ml, 0:0.1 - 11:7.3 lb:oz, 0.1 - 183.55 fl:oz
Jednotky: gram (g), mililitry (ml), libry : unce (lb:oz), tekutá unce (fl.oz)
Rozlišení: 1 g, 1 ml, 0.1 oz, 0.01 fl.oz
Přesnost: ±5 g (2-1000 g), ±7 g (1001-2000 g), ±10 g (2001-5199 g)
V balení najdete: váha, baterie, manuál
Materiál: nerez ocel, plast
Baterie: ano, 2 x 3V CR2032
Rozměry: 200 x 200 x 15 mm