Bosch GKS 140 Professional (0.601.6B3.020) (0.601.6B3.020)
Kód: 124170
Do týdne
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Okružní pila - elektrická, ruční, vhodná na dřevo, výkon 1400 W, až 6200 ot/min, hloubka řezu při 45° až 45 mm a při 90° až 64 mm, úhel řezu 90°, ve výbavě ergonomická rukojeť, nastavení úhlu řezu a ochranný kryt, vnější průměr kotouče 184 mm
Detailní informace
Detailní popis produktu
Okružní pila Bosch s jmenovitým příkonem 1 400 W je výkonné a odolné nářadí určené pro náročné řezání. Vyznačuje se vynikající ergonomií, kompaktní a robustní konstrukcí s nízkou hmotností (3,7 kg). Nabízí volný pohled na řez pro zvýšenou přesnost a robustní pomocnou rukojeť pro lepší stabilitu. Je to spolehlivá volba pro profesionály, kteří hledají kvalitu Bosch za dostupnou cenu.
Specifikace:
Typ zařízení: Okružní pila
Jmenovitý příkon: 1 400 W
Volnoběžné otáčky: 6 200 – 6 000 ot/min
Průměr pilového kotouče: 184 mm
Průměr otvoru pilového kotouče: 20 mm
Maximální řezná kapacita do dřeva (90 stupňů): 64 mm
Vodicí deska: 290 X 150 mm
Kompatibilní s vodicí lištou: Ne
Hmotnost: 3,7 kg
Hladina akustického výkonu: 107 dB(A)
Rozměry nářadí (D X Š X V): 347 X 232 X 257 mm