Ingco CSLI14021 AKU kotoučová pila vč. baterie a nabíječky (CSLI14021)
Kód: 6899031
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení
Akumulátorová kotoučová pila napětí 20V, ezkomutátorový motor, otáčky 6 300 ot./min, kompatibilní kotouč 140 x 20 mm.
Detailní informace
Detailní popis produktu
Tato kotoučová pila je ideální pomocník v místech bez elektrické energie.
S průměrem kotouče 140mm, lehkou úpravou sklonu řezu a hloubky řezu je dokonalým parťákem v práci.
Pro snadný odvod pilin je vybavena připojením k vysavači, nebo připojením prachového vaku.
Disponuje také průhledným posuvným krytem kotouče.
Pogumovaná rukojeť Vám dodá komfort při práci a pro bezpečnost je vybavena pojistkou spínače.
Ideálně spolupracuje s baterií 4.0Ah.
Rozšiřuje řadu výrobků P20S.
Napětí: 20V
Bezkomutátorový motor
Otáčky naprázdno: 6 300 ot./min
Průměr kotouče: 140 mm (5 – 1/2")
Velikost trnu: 20 mm
Nastavitelná hloubka řezu
Nastavitelné úkosové řezání
Balení obsahuje:
1 ks kotouč 140 mm
Typ baterie 4.0Ah P20S
Typ nabíječky 4.Ah P20S
Nabíjecí napětí: 220 – 240V ~ 50/60Hz