HIKOKI DH24PH2WSZ Kombinované kladivo (DH24PH2WSZ)
Kód: 9958592
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení
Detailní informace
Detailní popis produktu
Kombinované kladivo
Elektropneumatický příklep
Upínání SDS-Plus
Bezpečnostní spojka
Dvě funkce - vrtání do dřeva a kovu / vrtání do betonu kamene a cihel
Plynulá regulace otáček
Soft touch rukojeť
Auto-stop
L/P chod
Technické parametry:
Příkon: 730 W
Max vrt.výkon ocel/beton/dřevo: 13/24/32 mm
Max vrt.korunka: 50 mm
Síla úderu: 2,7 J
Hmotnost: 2,7 kg
Obsah a balení:
Kladivo v kufru
Přídavná boční rukojeť
Hloubkový doraz
Parametry:
Příkon 730 W
Max. energie příklepu 2,7 J
Upínání nástrojů SDS-plus
Max. průměr vrtání, dřevo 32 mm
Max. průměr vrtání, beton 24 mm
Max. průměr vrtání, ocel 13 mm