27" Philips 27M2N3500NL (27M2N3500NL/00)
Kód: 146755
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení
Monitor - VA, Quad HD, 2560 × 1440 (16:9), 180 Hz, antireflexní displej, 8 bit, 1 ms, FreeSync, HDR, HDMI a DisplayPort, VESA
Detailní informace
Detailní popis produktu
Užijte si hraní svých oblíbených her s 27" LCD monitorem Philips s kvalitním Quad HD (2560 × 1440) rozlišením. Plynulý obraz vám předvede VA panel s obnovovací frekvencí až 180 Hz a dobou odezvy 1 ms, což oceníte například při hraní FPS her, akčních stříleček, RPG apod.
Kromě samotného monitoru je v balení také HDMI a DisplayPort kabel.
Zásadní vlastnosti monitoru 27" Philips 27M2N3500NL
Pro hraní her zvolte 27" LCD monitor Philips s Quad HD (2560 × 1440) rozlišením
Pro zobrazení barev využívá VA panel s obnovovací frekvencí až 180 Hz a dobou odezvy 1 ms
Širokoúhlý poměr stran 16:9 nabízí širší možnosti pro multitasking a zlepšuje zážitek při hraní her
Monitor je opatřen LED podsvícením a 8bitovou barevnou hloubkou
Plynulé načítání obrazu zajišťuje technologie FreeSync
Monitor s rovnou konstrukcí
Rozšiřte si herní obzory
Tento monitor Fast VA vám umožní hrát hry s maximální přesností a rychlostí při frekvenci 180 Hz. Díky ostrému obrazu v kvalitě HDR a zaručenému rozlišení Quad HD vytváří tento monitor po všech stranách vynikající herní zážitek.
Obraz/displej
•Velikost panelu: 68,6 cm (27")
•Poměr stran: 16:9
•typ LCD panelu: VA LCD
•Typ podsvícení: Systém W-LED
•Rozteč obrazových bodů: 0,2331 x 0,2331 mm
•Jas: 300 cd/m2
•Barevnost displeje: 16,7 milionu
•Barevný gamut (typicky): DCI-P3: 95*, sRGB 127 %*, Adobe RGB 92 %*
•Kontrastní poměr (typický): 5000:1
•SmartContrast: Mega Infinity DCR
•Reakční doba (typická): 1 ms (šedá-šedá)*
•Úhel sledování: 178o (H) / 178o (V), @ C/R > 10
•Vylepšení obrazu: Hraní SmartImage
•Maximální rozlišení: 2560 x 1440 při 144 Hz* (HDMI); 2560 x 1440 při 1800 Hz (DP)
•Oblast sledování: 597,6 (H) x 336,15 (V)
•Snímková frekvence: HDMI: 30–230 kHz (H) / 48–144 Hz (V); DP: 30–270 kHz (H) / 48–180 Hz (V)
•Technologie sRGB
•Delta E: <2 (technologie sRGB)
•Bez blikání
•Hustota pixelů: 108,79 PPI
•Režim LowBlue
•Povrch obrazovky: Antireflexní, 3H, Zmatnění 25 %
•MPRT: 0,5 ms
•Nízká odezva vstupu
•EasyRead
•Adaptive sync
•HDR: Podpora HDR 10
•Chytrý zaměřovač
•Funkce Shadow Boost
•Funkce Smart MBR
Možnosti připojení
•Vstup signálu: HDMI 2.0 x 2, DisplayPort 1.4 x 1
•Vstup synchronizace: Samostatná synchronizace
•Vstup/výstup audia: Výstup pro sluchátka
•Připojení HDCP: HDCP 1.4 (HDMI / DP), HDCP 2.2 (HDMI / DP)
Pohodlí
•Další výhody: Zámek Kensington, Držák standardu VESA (100 x 100 mm)
Podstavec
•Sklopné provedení: -5/20 stupeň
Napájení
•Napájení: Interní, Střídavý proud 100–240 V, 50–60 Hz
•Režim vypnuto: 0,3 W (typ.)
•Zapnuto: 21,6 W (typicky)
•Pohotovostní režim: 0,5 W (typ.)
•Indikátor napájení LED: Provoz – bílá, Pohotovostní režim – bílá (blikající)
Rozměry
•Balení v mm (Š x V x H): 690 x 420 x 141 mm
•Výrobek bez stojanu (mm): 615 x 369 x 61 mm
•Výrobek se stojanem (max. výška): 615 x 463 x 193 mm
Hmotnost
•Výrobek s obalem (kg): 6,88 kg
•Výrobek se stojanem (kg): 4,34 kg
•Výrobek bez stojanu (kg): 3,73 kg
Provozní podmínky
•Nadmořská výška: Provoz: +3 658 m (12 000 stop), mimo provoz: +12 192 m (40 000 stop)
•Rozsah teplot (provozní): 0 °C až 40 °C
•Střední doba mezi poruchami (MTBF): 50 000 hodin (bez podsvícení) hodin
•Relativní vlhkost: 20 %–80 %
•Rozsah teplot (skladovací): -20 °C až 60 °C
Udržitelnost
•Životní prostředí a energie: RoHS
•Recyklovatelnost obalového materiálu: 100 %
•Konkrétní látky: Bez rtuti, Kryt bez PVC / BFR
•Recyklované plasty po spotřebiteli: 85 %*
Shoda a standardy
Skříňka
•Barva: Tmavošedá
•Dokončení: Texturované
Obsah balení
•Kabely: Kabel HDMI, kabel DisplayPort, napájecí kabel
•Monitor se stojanem
•Uživatelská dokumentace
Ke stažení, odkazy
Více o produktu
Neručíme za správnost informací, poskytovaných třetí stranou.
© 1998-2024 SWS a.s., © 2024 CyberSoft, s.r.o. ^
vyzkoušejteshop.sws.cz
Doplňkové parametry
Kategorie: Kancelářské
Záruka: 36
EAN: 8712581805890
AMD FreeSync: ano
Doba odezvy [ms]: 1
Energetická třída: E
HDMI: ano
Hloubka [mm]: 531
Hmotnost [kg]: 7,8
Jas [cd/m2]: 250
Kontrast: 4000:1
Montáž na zeď (VESA): ano
Obnovovací frekvence [Hz]: 165
Počet Display port: 1
Počet HDMI: 2
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: matný
Rozlišení displeje [px]: WQHD (2560 x 1440)
Sluchátkový výstup: ano
Šířka [mm]: 615
Typ displeje: VA
Typ obrazovky: Rovná
Úhlopříčka obrazovky [palců]: 27
VESA (rozměr): 100 × 100 mm