Acer Predator Helios Neo 16 AI (PHN16-73-98QX) (NH.QVQEC.003) (NH.QVQEC.003)
Kód: 171027
Do týdne
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
notebook, Intel Core Ultra 9 275HX, 32GB (2x16) DDR5, 1TB PCIe NVMe SSD, 16" 2560x1600@240Hz IPS antireflex 500nits, graf. RTX 5060 8GB, Windows 11 Home
Detailní informace
Detailní popis produktu
Acer Predator Helios Neo 16 AI (PHN16-73-98QX)
* ventilátor 5. generace AeroBlade™ 3D
* Predator Sense App
* klávesa Copilot
* podsvícené logo
Operační systém: Windows 11 Home
NPU: Intel® AI Boost (až 13 TOPS)
Paměť: 2x 16GB DDR5-6400
Pevný disk: 1024GB PCIe NVMe SED SSD PMP4
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: microSD
Displej: 16" WQXGA (2560x1600) 16:10 antireflexní IPS, 240Hz, DCI-P3 100%, 500 nitů, podpora DDS
Grafická karta: NVIDIA® GeForce RTX™ 5060, 8GB GDDR7
Audio: 2x reproduktor, DTS® X: Ultra Audio; 2x mikrofon
Web kamera: FHD IR USB TNR
Polohovací zařízení: Touchpad
Podsvícená klávesnice: 4zónová RGB
Numerická klávesnice: ano
Síť: 5GbE
Porty USB:
* 1x USB typu C: USB 3.2 Gen 2 (až 10 Gb/s)/DisplayPort přes USB-C/nabíjení přes USB 5V; 3A/DC-in 20V; 90/100W
* 1x USB typu C: USB 3.2 Gen 2 (až 10 Gb/s)/DisplayPort přes USB-C/nabíjení přes USB 5V; 3A/DC-in 20V; 90W
* 2x USB 3.2 Gen 2
* 1x USB 3.2 Gen 1
Další porty:
* 1x RJ-45 (5G Ethernet)
* 1x HDMI 2.1
* 1x čtečka microSD karet
* 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm)
* 1x napájecí konektor
* 1x bezpečnostní slot Kensington
Baterie: 90Wh Li-ion
Napájení: 230W 5,5mm AC adapter
Barva: černá (Abyssal black)
Rozměry: 356,8x275,5x23,9mm
Hmotnost: 2,7kg
Záruka: 2 roky
Doplňkové parametry
Kategorie: Herní notebooky
Záruka: 24
EAN: 4711474542212
5G: ano
Barva: černá
Bluetooth: ano
Celková kapacita úložiště [GB]: 1024
Čtečka paměťových karet: ano
Frekvence operační paměti [MHz]: 6400
Frekvence procesoru [GHz]: 2,7
HDMI: ano
Hloubka [cm]: 27,55
Hmotnost [kg]: 2,7
Kapacita SSD disku [GB]: 1024
Model grafické karty: NVIDIA GeForce RTX 5060
Model procesoru: Intel Core Ultra 9 275HX
Numerická klávesnice: ano
Počet HDMI: 1
Počet jader procesoru: 24
Počet USB 3.0 (USB-A): 1
Počet USB 3.1 (USB-A): 2
Počet USB-C: 2
Podsvícená klávesnice: ano
Procesorová řada: Core Ultra 9
RJ-45 port (LAN): ano
Rozlišení displeje [px]: WQXGA (2560 x 1600)
Sluchátkový výstup 3,5 mm: ano