Acer Nitro V 16 AI Shale black (ANV16-42-R70Q) (NH.U1KEC.001) (NH.U1KEC.001)
Kód: 177995
Skladem (5 ks)
Možnosti doručení
notebook, AMD Ryzen 5 240, 16GB (2x8) DDR5, 1TB NVMe SSD, 16" 1920x1200@180Hz antireflex IPS 300nits, graf. RTX 3050 6GB, USB4, bez OS
Detailní informace
Detailní popis produktu
Acer Nitro V 16 AI (ANV16-42-R70Q)
Operační systém: ESHELL Linux (Boot-up only)
Procesor: AMD Ryzen 5 240 (6 jader, 12 vláken, 4,3/5,0 GHz, 22 MB cache)
NPU: AMD Ryzen™ AI (až 16 TOPS)
Paměť: 2x 8GB DDR5
Počet slotů (celkem/volných): 2 sloty DDR5 (2/0)
Pevný disk: 1024GB PCIe NVMe SSD PM4
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: microSD
Displej: 16" WUXGA (1920x1200) 16:10 antireflexní IPS, 180Hz, 300 nitů
Grafická karta: NVIDIA® GeForce RTX™ 3050, 6GB GDDR6
Audio: 2x reproduktor, DTS® X: Ultra audio; 2x mikrofon
Web kamera: HD USB TNR
Polohovací zařízení: Precision Touchpad
Numerická klávesnice: ano
Podsvícení klávesnice: jantarové
Čtečka otisku prstů: ne
Síť: GbE
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wifi 6E 802.11ax 2x2 MU-MIMO + BT 5.3)
Porty USB:
* 1x USB-C™ s podporou: USB4® 40 Gb/s/DisplayPort přes USB-C přes iGPU/nabíjení přes USB 5 V; 3 A/DC-in port 20 V; 65 W
* 2x USB-A 3.2 Gen2
* 1x USB-A 3.2 Gen1
Další porty:
* 1x RJ-45
* 1x HDMI 2.1
* 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm)
* 1x napájecí konektor
* 1x čtečka microSD karet
* 1x bezpečnostní slot Kensington
Baterie: 76Wh Li-ion
Napájení: 135W 5,5mm AC
Barva: černá (Shale black)
Rozměry: 360x275,6x24,5mm
Hmotnost: 2,44kg
Záruka: 2 roky
Doplňkové parametry
Kategorie: Herní notebooky
Záruka: 24
EAN: 4711474754936
Barva: černá
Bluetooth: ano
Celková kapacita úložiště [GB]: 1024
Čtečka paměťových karet: ano
Frekvence procesoru [GHz]: 4,3
HDMI: ano
Hloubka [cm]: 27,56
Hmotnost [kg]: 2,44
Kapacita SSD disku [GB]: 1024
Model grafické karty: NVIDIA GeForce RTX 3050
Model procesoru: AMD RYZEN 5 240
Numerická klávesnice: ano
Operační systém: bez OS
Počet HDMI: 1
Počet jader procesoru: 6
Počet USB 3.0 (USB-A): 1
Počet USB 3.1 (USB-A): 2
Počet USB4 (USB-C): 1
Podsvícená klávesnice: ano
Procesorová řada: Ryzen 5
RJ-45 port (LAN): ano
Rozlišení displeje [px]: FHD+ (1920 x 1200)
Sluchátkový výstup 3,5 mm: ano