32" SAMSUNG UE32F6002 (2025) (UE32F6002)
Kód: 179457
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení
Televize SMART LED, 81cm, Full HD, 50/60Hz (50Hz), HDR10, lokální stmívání, 2× HDMI, 1× USB, LAN, Bluetooth, DLNA, HbbTV 2.0,3, Apple Airplay 2, párování s mobilními zařízeními, Tizen OS, VESA 200×200, reproduktor(y) 10 W, Dolby Digital Plus, en. třída F.
Detailní informace
Detailní popis produktu
Klíčové vlastnosti 32" televizoru Samsung UE32F6002
Televizor Samsung má 32" obrazovku.
Full HD obraz
HDR (High Dynamic Range) poskytuje přirozené vykreslení a bezkonkurenční dynamiku
DVB-T2 - HEVC tuner je nezbytností pro ladění moderního pozemního televizního vysílání
Obnovovací frekvence 50/60 Hz zajišťuje plynulý obraz
Držák VESA 200×200 pro instalaci televizoru do výhodné polohy
DLNA umožňuje propojení multimediálních zařízení s televizorem
Další chytré funkce a aplikace televizoru Samsung
32" televizor Samsung UE32F6002 mimo jiné podporuje také různé aplikace a sociální sítě, jako například NETFLIX, Disney+, HBO Max, Amazon Prime Video, MAGENTA TV a Rakuten TV. Televizor Samsung také podporuje různé aplikace a sociální sítě, jako například NETFLIX, Disney+, HBO Max, Amazon Prime Video, MAGENTA TV a Rakuten TV. AirPlay 2 umožňuje streamovat obsah z vašeho zařízení Apple, včetně fotografií nebo videí. Po prvním spárování chytrého telefonu se s ním televizor po detekci automaticky spáruje.