Makita DBO180RTJ Aku excentrická bruska Li-ion LXT 18V/5,0Ah,Makpac (DBO180RTJ)
Kód: 9912206
Skladem (17 ks)
Možnosti doručení
Makita DBO180RTJ Aku excentrická bruska Li-ion LXT 18V/5,0Ah,Makpac
Detailní informace
Detailní popis produktu
Kompaktní stroj s nízkou hmotností
Možnost předvolby tří rychlostí
Ergonomicky tvarované pogumované tělo stroje
Možnost nastavení úhlu odsávání
Součástí dodávky jsou dva akumulátory BL1850B, rychlonabíječka a Makpac
Technické parametry
Akumulátor Li-ion 18V / 5,0 Ah
Otáčky naprázdno 7.000 / 9.500 / 11.000 min-1
Počet úderů za minutu 14.000/19.000/22.000
Excentrický zdvih 2,8 mm
Průměr základny 123 mm
Hmotnost 1,7 kg
Rozměry (DxŠxV) 175 x 123 x 153 mm