HIKOKI AW150LAZ Vysokotlaký čistič 2000W, 150 bar (AW150LAZ)
Kód: 174735
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Vysokotlaký čistič 2000 W, max. tlak 150 bar, max. průtok vody: 6,67 l/min, přípustná teplota: +40 a méně °C, hmotnost: 14,4 kg.
Detailní informace
Detailní popis produktu
Vysokotlaká myčka Hitachi AW150NA s výstupním tlakem o síle 150 bar je neocenitelným pomocníkem, ukrytým v překvapivě kompaktním korpusu vybaveném kolečky a madlem pro snadný pohyb.
tlak 150bar
široký rozsah použití
vysokotlaká hadice délka 10 m
lehký kompaktní design
vestavěná tepelná ochrana
kolečka a madlo
rotační ON / OFF vypínač
Parametry:
Hmotnost: 14,4 kg
Rozměry d x š x h : 425 x 345 x 905 mm
Přípustná teplota: +40 a méně °c
Max. průtok vody: 6,67 l/min
Max. pracovní tlak: 110 bar
Max. výstupní tlak : 150 bar
Napětí : 220 - 240 V
Příkon: 2000 W