SUNNE by Elite Screens držák na zeď pro LCD a TV 23 - 55"/ kloubový/ náklon -20° +10°/ otočení 180° (23-42-EAX2)
Kód: 9973474
Do týdne
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Držák, VESA, na zeď, pro LCD a TV 23 - 55", kloubový, náklon -20° +10°, otočení 180°
Detailní informace
Detailní popis produktu
Sunne by Elite Screens 23-42-EAX2
Kloubový držák na zeď pro montáž monitorů a televizí s úhlopříčkou 23" - 55". Maximální zatížení tohoto držáku je 50 kg. Držák dovoluje náklon v rozsahu -20 až 10 stupňů a otočení o 180 stupňů.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Velikost obrazovky: 23" - 55"
Vzdálenost TV od zdi: 60 - 473 mm