GEMBIRD Držák TV 37"-80" (60kg), otočný a náklopný (WM-80ST-01)
Kód: 123167
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Držák TV, 37"-80" (60kg), otočný a náklopný
Detailní informace
Detailní popis produktu
GEMBIRD TV držák na stěnu, Plně pohyblivý
Umístěte obrazovku dokonale
Lehká a naklápěcí konstrukce
Prémiový dvouramenný celopohybový TV držák na stěnu
Podporuje většinu 40" - 80" LCD/LED TV
Kompatibilní s VESA, max. 600 mm x 400 mm
Vzdálenost od stěny 48 - 493 mm