Držák TV GEMBIRD WM-S80F-01, 37"-80" (50kg), slim (WM-S80F-01)
Kód: 117132
Do týdne
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
ocelový držák na TV na stěnu, slim, podporuje většinu 37” - 80” LCD TV
Detailní informace
Detailní popis produktu
Slim-line ocelový držák na TV na stěnu
Podporuje většinu 37” - 80” LCD TV
Kompatibilní s VESA, max. 600 mm x 400 mm
Vzdálenost od stěny: 17 mm