Anténní držák na zeď, stožár nebo balkon (AHU-1515-35-SU)
Kód: 153372
Skladem (6 ks)
Možnosti doručení
Detailní informace
Detailní popis produktu
Univerzální montážní anténní držák na zeď, stožár nebo balkon s možnosti naklápění ve tvaru "T" od Conexpro je ideální pro upevnění menších Wi-Fi a jiných antén. Díky kvalitní povrchové úpravě galvanickým zinkem má dlouhou životnost a odolnost proti povětrnostním vlivům. Konstrukce s pásovou základnou umožňuje stabilní montáž, zatímco průměr trubky 35 mm, délka ramena 15 cm a výška 15 cm zajišťují kompatibilitu s různými typy antén. Díky přiloženému 100 mm třmenu lze držák uchytit i na stožár o průměru 25 až 90 mm.