JBL QUANTUM100BLK - drátová sluchátka (QUANTUM100BLK)
Kód: 9902429
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Herní sluchatka,40mm,20Hz-20kHz,96db,MIC,1.2m,white
Detailní informace
Detailní popis produktu
Funkce a výhody:
  • Buďte v centru akce díky QuantumSOUND Signature
  • Hrajte déle s náušníky z paměťové pěny
  • Buďte slyšet jasně a nahlas
  • Vytvořená pro vaše oblíbené herní platformy
  • Kompatibilní s Windows Sonic Spatial Sound
    Buďte slyšet jasně a nahlas
    S headsetem JBL Quantum 100. Odpojitelný mikrofon je zaměřený na hlas a zvuk lze snadno vypnout.
    Stvořená pro vaše oblíbené herní platformy
    Technické specifikace:
  • Velikost měniče: 40mm dynamický měnič
  • Frekvenční odezva: 20Hz – 20kHz
  • Max. vstup: 20mW
  • Citlivost: 96 dB SPL @1kHz/1mW
  • Impedance: 32 ohm
  • Frekvenční odezva mikrofonu:100Hz – 10kHz
  • Citlivost mikrofonu: -42dBV @1kHz/Pa
  • Charakteristika vnímání mikrofonu: Směrové
  • Typ mikrofonu: Odpojitelný
  • Délka kabelu: 1.2m
  • Hmotnost: 220g
  • Obsah balení:
  • JBL Quantum 100
  • Odpojitelný mikrofon
  • Pěnový kryt mikrofonu
  • Průvodce rychlým startem / Záruční list / Bezpečnostní upozornění
  • Doplňkové parametry
    Kategorie: Drátová
    Záruka: 24
    EAN: 6925281969621
    ANC: ne
    Barva: černá
    Konstrukce sluchátek: uzavřená
    Mikrofon: ano
    Provedení sluchátek: přes hlavu
    Typ připojení: 3,5mm Jack