JBL Quantum 100P Console (QUANTUM100PSW)
Kód: 153832
Skladem (4 ks)
Možnosti doručení
Herní sluchátka - drátová, s mikrofonem, přes hlavu, okolo uší, uzavřená konstrukce, 3,5 mm Jack, pro PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series a Nintendo Switch, s ovládáním hlasitosti, frekvenční rozsah 20-20000 Hz, citlivost 96 dB/mW, impedance 32 Ohm,
Detailní informace
Detailní popis produktu
Na každém zvuku záleží Změňte svou hru v epický zážitek. Se zvukem JBL QuantumSOUND Signature vás sluchátka JBL Quantum 100P Console, vytvořená speciálně pro Playstation, ale kompatibilní také s Xbox a Nintendo, dostanou do centra akce. Ovládněte hru díky pohlcujícímu a přesnému zvuku, který vám umožní slyšet ty nejjemnější detaily a skutečně cítit každou explozi. Odpojitelný mikrofon se zaměřením na hlas zajistí jasnou komunikaci s dalšími hráči a díky lehkému designu a náušníkům z paměťové pěny můžete pohodlně hrát dlouhé hodiny. Vyzkoušejte nový zážitek z vašich her se sluchátky JBL Quantum 100P Console. Funkce Buďte v centru akce díky QuantumSOUND Signature Hrajte déle s náušníky z paměťové pěny Buďte slyšet jasně a nahlas Kompatibilní s PlayStation 5 3D audio Vytvořená pro vaše oblíbené herní platformy Buďte v centru akce díky QuantumSOUND Signature Tiché kroky nebo ty nejhlasitější exploze – díky JBL QuantumSOUND Signature si užijete epické momenty hry a budete mít všechny výhody na své straně. Sluchátka jsou vytvořená speciálně pro Playstation, Xbox a Nintendo Switch, a jejich charakteristický zvuk JBL přináší neuvěřitelně realistický zážitek a dává vám tak výhodu v jakékoli bitvě. Hrajte déle s náušníky z paměťové pěny Lehké provedení hlavového mostu a náušníky z paměťové pěny jsou navržené tak, abyste si užili i ty nejdelší herní seance. Buďte slyšet jasně a nahlas S headsetem JBL Quantum 100 můžete dávat jasné instrukce svým jednotkám i komunikovat se soupeři. Odpojitelný mikrofon se zaměřením na hlas poskytuje i funkci ztlumení. Kompatibilní s PlayStation 5 3D audio Sluchátka JBL Quantum 100P Console jsou plně kompatibilní s PlayStation 5 3D audio. Vytvořená pro vaše oblíbené herní platformy Sluchátka JBL Quantum 100P Console jsou při připojení prostřednictvím 3,5mm konektoru kompatibilní s PC, PlayStation™, Xbox™, Nintendo Switch™, mobilními zařízeními, Mac a VR. Kompletní informace ke kompatibilitě naleznete v Průvodci připojením. * Kompatibilní se všemi modely PS včetně PS5 a PS4 ** Kompatibilní se všemi modely Xbox včetně Xbox Series X I S a One. Velikost měniče: 40 mm dynamický měnič Frekvenční odezva: 20 Hz – 20 kHz Max. vstupní výkon: 20mW Citlivost: 96 dB SPL @1kHz/1mW Impedance: 32 ohm Frekvenční odezva mikrofonu: 100 Hz – 10 kHz Citlivost mikrofonu: -42dBV @1kHz/Pa Typ mikrofonu: Odpojitelný Charakteristika snímání mikrofonu: Směrové Délka kabelu: 1,2 m Hmotnost: 220 g Obsah balení: Sluchátka JBL Quantum 100P Console Odpojitelný mikrofon Pěnový kryt mikrofonu Průvodce rychlým startem / Záruční list / Bezpečnostní upozornění
Doplňkové parametry
Kategorie: Drátová
Záruka: 24
EAN: 6925281932649
ANC: ne
Barva: bílá
Konstrukce sluchátek: uzavřená
Mikrofon: ano
Provedení sluchátek: přes hlavu
Typ připojení: 3,5mm Jack