Razer Kraken X Lite (RZ04-02950100-R381)
Kód: 9999848
Skladem (8 ks)
Možnosti doručení
Herní headset, drátový, s mikrofonem, 3,5mm jack, prostorový zvuk 7.1, frekvenční rozsah 12 Hz – 28 kHz, impedance 32 Ohm, černý
Detailní informace
Detailní popis produktu
Oválný design s koženkou vytváří příjemné nošení a plyšový pocit.
Nastavitelný jezdec hlavové pásky poskytuje větší flexibilitu při trvanlivém kroucení a ohýbání.
Kardioidní snímací vzor zaznamenává zvuk z užšího úhlu.
Vynikající čistota zvuku a úchvatné basy simulují širokou škálu zvukových scén při hraní.
Od jemných kroků po silné exploze je zvuk ve hře dodáván v realistických detailech díky 40mm magnetum.
Hrajte na vašem PC, PS4, Xbox One, Nintendo Switch a mobilních zařízeních.
Prodlužovací rozdělovací kabel také poskytuje plný zvukový a mikrofonní přístup pro oddělené výstupní a vstupní porty. Připojení pomocí 3,5mm jack konektoru.
Sluchátka
• Frekvenční rozsah: 12 Hz – 28 kHz
• Impedance: 32 Ohm @ 1 kHz
• Citlivost (@1 kHz): TBD
• Měniče: 40 mm, s neodymovými magnety
• Vnitřní průměr mušle: 65 x 44 mm
• Typ připojení: Analogový 3,5 mm
• Délka kabelu: 1,3m
• Cca. hmotnost: 230g
• Oválné náušníky: Navrženy pro pokrytí celého ucha koženkou, pro zvukovou izolaci a pohodlí
Mikrofon
• Frekvenční rozsah: 100 Hz – 10 kHz
• Odstup signálu od šumu: > 60 dB
• Citlivost (@1 kHz): -45 ± 3 dB
• Vzor snímání: Jednosměrný výložník ECM Použití zvuku
Využití zvuku + mikrofonu:
• Připojení kombinovaným konektorem 3,5 mm audio + mikrofon
• Prostorový zvuk: K dispozici pouze v 64bitovém systému Windows 10.
Doplňkové parametry
Kategorie: Drátová
Záruka: 24
EAN: 8886419378082
ANC: ne
Barva: černá
Konstrukce sluchátek: uzavřená
Mikrofon: ano
Provedení sluchátek: přes hlavu
Typ připojení: 3,5mm Jack